Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ArmA 3 Polish Community
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
Romanovo 2011
NewsyOstatnie przygotowania do tegorocznej imprezy fanów ARMA w toku. Impreza zapoczątkowana w 2002 roku organizowana przez naszego klanowego weterana wojennego Romanova niezmiennie corocznie odbywa się w ostatni weekend lipca i wciąż przyciąga nowe osoby z polskiej sceny ARMA.
Na pewno nie zabraknie zdjęć i filmów z imprezy, które niezwłocznie opublikujemy na naszej stronie.

Czas najwyższy zapakować ostatnie schabowe i rożki do plecaka, a z rana wyjazd!
Komu w drogę temu widły!
ARMA III zapowiedzana!
Newsy

Obrazy newsów: arma3logo_final_small_4.png

Bohemia Interactive zapowiedziała dziś kolejną odsłonę swojego symulatora militarnego - ARMA 3. Realia osadzone będą w roku 2020 i przedstawiać będzie zmagania sił NATO przeciw koalicji armii wschodnich na jednej z wysp na Morzu Śródziemnym. Twórcy podkreślają radykalne zmiany w silniku gry a na dowód mówią o implementacji silnika fizycznego PhysX, gruntownie zmienionych animacjach i możliwości dostosowywania mundurów i wyposażenia. ARMA 3, tak jak poprzedniczki, cechować się będzie otwartym i niesamowicie bogatym środowiskiem bazującym na zdjęciach satelitarnych, wciągającą i rozbudowaną kampanią jednoosobową, pełne wsparcie dla trybu wieloosobowego czyli serwery dedykowane dla Windows i Linux oraz tryb kooperacji i innych scenariuszy, rozbudowany edytor oraz ogromny arsenał broni i pojazdów, samolotów, łodzi itd. Premiera gry planowana jest na lato 2012 roku. Gra zostanie zaprezentowana na najbliższych targach E3 odbywających się w dniach 7-9 czerwca.

 

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie ARMA 3

Patch 1.56 wydany!
DownloadZgodnie z zapowiedziami przez BIS wydany został nowy patch z numerkiem 1.56. Łatka poprawia problemy związane z wydajnością, wyświetlaniem LOD obiektów i inne mniejsze niedoróbki. Nowości to Zbrojownia w trybie sieciowym "ARMEX", oraz brak potrzeby posiadania płyty z grą w napędzie, by ją uruchomić.

>>>Link<<<
Nowy patch 1.55 wydany!
DownloadDziś wydany został nowy patch do ArmA2:Operation Arrowhead. Łatka tym bardziej niezbędna dla użytkowników polskiej wersji gry, ponieważ poprawia ona błędne tłumaczenia mn. trybów ognia, co na pewno nie raz dało się we znaki. Łatka wprowadza wiele poprawek do wydajności i stabilności całej gry, ulepszono synchronizację w trybie wieloosobowym, zmieniono zachowanie AI, dodano nowe opcje graficzne, zmieniono wygląd menu wyboru misji, wyeliminowano kilka mniejszych niedoróbek, chociażby problem ze skałami przy których często zdarzało się nam zablokować czy to na piechotę, czy pojazdem.>>>PATCH 1.55<<<
Niech spoczywają w pokoju...
Jak wiemy dziś o godzinie 8.56 doszło do najtragiczniejszego wydarzenia w historii Polski. Na pokładzie samolotu znajdowali się: prezydent Lech Kaczyński wraz ze swoją żoną, czołowi politycy różnych partii politycznych, generalicja, duchowieństwo oraz załoga samolotu (razem 97 osób). Samolot rozbił się w pobliżu lotniska w Smoleńsku.
Wszyscy oni lecieli by uczcić 70 rocznicę zamordowanych przez Sowieckich agentów NKWD polskich oficerów w Katyniu.

Jako polski klan Elite Corps składamy najgłębsze kondolencje rodzinom ofiar i łączymy się z nimi we wspólnym bólu i smutku.


Patch 1.05
DownloadWydany został nowy patch 1.05. Łatka poprawia wiele błędów i dodaje nową kampanię. Do kampani została wydana specjalna łatka. Ponad to niedawno pojawiła się nowa wersja programu do komunikacji głosowej TeamSpeak 3. Linki znajdziecie w dziale Download.
Powrót świeżej krwi
ZespółNapływu nowych graczy do klanu jak widać nie ma końca. Ostatnio dołączył do nas gracz o nicku toscani, znany zresztą w naszym kręgu klanowym. Nie wypada nic innego jak życzyć szczęścia nowemu koledze i do zobaczenia na polu walki!
Świeża krew
ZespółDziś doszedł do nas nowy klanowicz o nicku Donio. Jako, źe jest on znany naszemu klanowi z dobrej reputacji i odpowiednim umiejętnościom oraz doświadczeniu, jego przyjęcie do klanu i uzyskanie praw klanowicza zostało ustalone w trybie przyspieszonym. Gratulujemy i źyczymy powodzenia w walce!
Nowa strona!
NewsyPo dłuźszym czasie nasz klan zdecydował się stworzyć całkowicie nową stronę. Elite Corps istnieje od 2004 roku i wywodzi swoje korzenie z takich zespołów jak Edition Center i WOLF. EC pokazało swój szczyt moźliwości za wiekopomnych czasów Operation Flashpoint, gdy cała polska scena była silna i duźa w porównaniu z tym co stało się po wydaniu Armed Assault (nastepcy Operation Flashpoint). W momencie, gdy na rynku pojawiła się ArmA II dawna scena powoli się odbudowuje i planowane są już rozgrywki polskiej ligi. Chcąc dobrze w nich wypaść klan Elite Corps zaczyna zwierać szyki i chętnie przyjmuje nowych rekrutów, mimo, iź nasz obecny skład jest stabilny i wystarczający.

Zapraszamy!

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Nasz baner
Partnerzy