Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ArmA 3 Polish Community
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
Premiera ARMA3 Alpha!
Newsy

 

Obrazy newsów: arma3_alpha.png

Została dziś wydana wersja alpha trzeciej części ARMA. Gra wykorzystuje platformę Steam, która niezbędna do jej uruchomienia. Dostęp do wersji Alpha można uzyskać poprzez zakup z wyprzedzeniem (pre-order) pełnej wersji gry, której premiera planowana jest na 3 kwartał 2013 roku. Wraz z wersją Alpha gry otrzymujemy również dostęp do wersji Beta, która ma być dostępna latem tego roku. Ponad to otrzymuje również 1 zaproszenie do wersji Alpha Lite, które możemy przekazać dowolnej osobie na platformie Steam. Pozostałe szczegóły wyjaśniono w poniższym filmie.ATC5 - dziewiąta bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

Wczoraj (tj. 27.02.2013) odbyła się dziewiąta, przedostatnia bitwa w kampanii ATC5. Początkowa bitwa rozpoczęła się po naszej myśli. Po godzinie walki już w pełni kontrolowaliśmy sytuację w umocnionym przez nasze siły sektorze C, oraz rozpoczęliśmy oblężenie sektora B. W tym czasie wróg skoncentrował swoje siły w sektorze A, skąd dokonywał wypadów na dwa pozostałe punkty. Po ponad godzinie bitwy stało się jasne, że do decydującego starcia dojdzie w sektorze B, gdzie przez cały czas scierały się siły obu stron konfilktu. Około 30 minut przed końcem bitwy nasze siły zajęły sektor B i rozpoczęły jego umacnianie. Spowodowało to diametralną zmianę w szykach BLUFOR, który z ogromnym impetem zdecydował się posłać praktycznie wszystkie swoje siły na niestabilny sektor B. Dosłownie kilka minut przed końcem dwugodzinnej bitwy wróg zdołał garstką sił przejąć sektor B, którego nasze wycieńczone oddziały nie miały już ani czasu, ani praktycznych możliwości odbić. Walka była naprawdę intensywna i satysfakcjonująca. Bitwa zakończyła się zwycięstwem sił przeciwnika 2:1.

6 marca odbędzie się ostatnia dziesiąta bitwa ATC5, w której przyjdzie nam bronić sektora Bergen.

Obrazy newsów: battle10.jpg

ATC5 - ósma bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

Przełamanie! Tak można jednym słowem opisać wynik wczorajszej (tj. 20.02.2013) ósmej bitwy, w której to nasza strona konfliktu obroniła wszystkie 3 punkty strategiczne, i tym samym wygrała z BLUFOR 3:0. W przyszły czwartek przyjdzie nam stoczyć kolejną bitwę o rejon Lutterloh. Będzie to dla nas bitwa ofensywna, co oznacza, że to teraz my będziemy atakować! Jako, że wstępnie zaplanowanych jest 10 bitew nasze wczorajsze zwycięstwo nadal pozostawia sprawę wygrania całej kampanii otwartą.

ATC5 - szósta i siódma bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

6 i 13 lutego odbyły się kolejno szósta i siódma bitwa w turnieju ATC5. Niestety, obydwie bitwy przegrane przez naszą stronę konfliktu. Walka przybierała różny charakter, od zaciętych ataków frontalnych po klasyczną wojnę pozycyjną. W każdej z dwóch ostatnich bitew staralismy się utrzymać choć jeden punkt strategiczny, który mógłby pozwolić na przeprowadzenie późniejszego kontraktaku.

20 lutego odbędzie się ósma bitwa, w której przyjdzie stoczyć nam walkę o rejon Airport.

ATC5 - czwarta bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

23 stycznia odbyła się czwarta bitwa turnieju ATC5. Walka o rejon Beckedorf zakończyła się zwycięstwam 2:1 sił BLUFOR. Ostatnie porażki strony REDFOR, w której w ramach PAC klan [EC] Elite Corps bierze udział, spowodowane są problemami z obecnością. Nie mniej jednak 30 stycznia odbędzie kolejna, piąta już bitwa. Tym razem rejonem walki będzie Lutterloh.

ATC5 - trzecia bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

16 stycznia odbyła się trzecia bitwa w turnieju ATC5. Po dwóch godzinach wyrównanej walki przeciwnikowi (BLUFOR) udało się ostatecznie utrzymać dwa punkty. Nasze siły (REDFOR) były w stanie utrzymaćylko jeden z trzech punktów. Bitwa zakończyła się wygraną 2:1 dla BLUFOR.

Kolejna (czwarta) bitwa odbędzie 23 stycznia. Tego dnia będziemy walczyć o region Beckedorf (pomarańczowy marker na mapie)

Obrazy newsów: battle41.jpg

ATC5 - druga bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

9 stycznia odbyła się druga bitwa w turnieju ATC, w którym klan [EC] Elite Corps bierze udział pod skrzydłami polskiej społeczności PAC stanowiącej znaczące siły strony REDFOR. Po dwóch godzinach walki bitwa zakończyła się naszym pełnym zwycięstwem 3:0 przejmując tym samym region Bergen. Kolejna bitwa odbędzie się 16 stycznia, w której nasze siły zaatakują region Winsen.

Podziękowania dla wszystkich graczy PAC, którzy dali z siebie wszystko przez całe dwie godziny. Słowa uznania należą się również organizatorom turnieju (klanowi BDR), którym po początkowych kłopotach pierwszej bitwy ostatecznie poradził sobie z kwestiami technicznymi umożliwiając tym samym bezproblemowe rozegranie wczorajszej bitwy.

ATC5 startuje!
Mecze / Ligi / Turnieje

5 grudnia 2012 roku odbyła się pierwsza bitwa w kolejnej piątej już edycji ATC (Arma Tactical Combat).

W turnieju bierze udział polska społeczność ARMA zrzeszona pod szyldem PAC (Polish ARMA Community), w skład której wchodzi nasz klan [EC] Elite Corps walczący po stronie REDFOR.

Pierwsza bitwa w regionie Eschede zakończyła się wygraną sił BLUFOR (2:1).

Kolejna bitwa zostanie rozegrana 9 stycznia (2013r.) w regionie Berger.

 

Obrazy newsów: banneratc5.jpg

Virtual Battle - Operacja Kulima startuje! (aktualizacja)
Mecze / Ligi / Turnieje

Dziś startuje kolejna edycja Virtual Battle, czyli największego polskiego projektu rozgrywek PvP. Kampania zakłada 5 misji bojowych na wyspie Kulima, która jest pod rosyjską okupacją. Na wyspę zmierzają siły amerykańskie, które mają za zadanie przejąć na niej strategiczny punkty. Jednym z uczestników projektu jest również nasz klan Elite Corps, który bierze udział w walkach po stronie REDFOR (rosyjskiej). Więcej informacji na oficjalnej stronie projektu i specjalnie wydzielonym dziale na forum armagame.pl.

 

Kampania została wstrzymana do odwołania.

ATC 4 zakończone
Mecze / Ligi / TurniejeCzwarta kampania ATC została oficjalnie zakończona. Zwycięstwo przypadło stronie REDFOR, w szeregach której walczył klan Elite Corps pod tagiem polskiego community - PAC. Nasze siły w trakcie całej kampanii zajęły 14 z 20 sektorów, w tym 4 początkowo należące do strony BLUFOR.

Duży wpływ na ogólny przebieg kampanii miała idea zjednoczenia wszystkich polskich graczy pod tagiem PAC. W momencie zakończenia czwartego ATC rozpoznawalność graczy z Polish ARMA Community niepodważalnie wzrosła, podnoszącym tym samym znaczenie polskiej społeczności ARMA na arenie międzynarodowej.

Klan Elite Corps serdecznie dziękuje i gratuluje wszystkim graczom z którymi wspólnie udało się osiągnąć ten sukces.
Indywidualne podziękowania dla gracza Voya z zaprzyjaźnionego klanu 8BZ za dowodzenie całą stroną REDFOR i poprowadzenie nas do wielkiej wygranej.

Do zobaczenia w kolejnej edycji ATC!

[PAC] Polish ARMA Community
NewsyZgodnie z ustaleniami z zaprzyjaźnionym klanem 8BZ i polską sceną ARMA klan Elite Corps podjął decyzję wzięcia udziału w pomyśle zrzeszenia się wszystkich polskich graczy ARMA zainteresowanych w rozgrywkach międzynarodowych pod tagiem [PAC] co jest skrótem od Polish ARMA Community. Nasz klan występować będzie pod tagiem [PAC-EC]. Całą ideą pomysłu jest zjednoczenie i zintegrowanie polskiego community ARMA mające na celu stworzenie znaczącej siły na arenie międzynarodowej.

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Nasz baner
Partnerzy