Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Baza wyników
Rekrutacja
Aktualny skład
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)
ArmA Wargames

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
ATC5 startuje!
Mecze / Ligi / Turnieje

5 grudnia 2012 roku odbyła się pierwsza bitwa w kolejnej piątej już edycji ATC (Arma Tactical Combat).

W turnieju bierze udział polska społeczność ARMA zrzeszona pod szyldem PAC (Polish ARMA Community), w skład której wchodzi nasz klan [EC] Elite Corps walczący po stronie REDFOR.

Pierwsza bitwa w regionie Eschede zakończyła się wygraną sił BLUFOR (2:1).

Kolejna bitwa zostanie rozegrana 9 stycznia (2013r.) w regionie Berger.

 

Obrazy newsów: banneratc5.jpg

Virtual Battle - Operacja Kulima startuje! (aktualizacja)
Mecze / Ligi / Turnieje

Dziś startuje kolejna edycja Virtual Battle, czyli największego polskiego projektu rozgrywek PvP. Kampania zakłada 5 misji bojowych na wyspie Kulima, która jest pod rosyjską okupacją. Na wyspę zmierzają siły amerykańskie, które mają za zadanie przejąć na niej strategiczny punkty. Jednym z uczestników projektu jest również nasz klan Elite Corps, który bierze udział w walkach po stronie REDFOR (rosyjskiej). Więcej informacji na oficjalnej stronie projektu i specjalnie wydzielonym dziale na forum armagame.pl.

 

Kampania została wstrzymana do odwołania.

ATC 4 zakończone
Mecze / Ligi / TurniejeCzwarta kampania ATC została oficjalnie zakończona. Zwycięstwo przypadło stronie REDFOR, w szeregach której walczył klan Elite Corps pod tagiem polskiego community - PAC. Nasze siły w trakcie całej kampanii zajęły 14 z 20 sektorów, w tym 4 początkowo należące do strony BLUFOR.

Duży wpływ na ogólny przebieg kampanii miała idea zjednoczenia wszystkich polskich graczy pod tagiem PAC. W momencie zakończenia czwartego ATC rozpoznawalność graczy z Polish ARMA Community niepodważalnie wzrosła, podnoszącym tym samym znaczenie polskiej społeczności ARMA na arenie międzynarodowej.

Klan Elite Corps serdecznie dziękuje i gratuluje wszystkim graczom z którymi wspólnie udało się osiągnąć ten sukces.
Indywidualne podziękowania dla gracza Voya z zaprzyjaźnionego klanu 8BZ za dowodzenie całą stroną REDFOR i poprowadzenie nas do wielkiej wygranej.

Do zobaczenia w kolejnej edycji ATC!

[PAC] Polish ARMA Community
NewsyZgodnie z ustaleniami z zaprzyjaźnionym klanem 8BZ i polską sceną ARMA klan Elite Corps podjął decyzję wzięcia udziału w pomyśle zrzeszenia się wszystkich polskich graczy ARMA zainteresowanych w rozgrywkach międzynarodowych pod tagiem [PAC] co jest skrótem od Polish ARMA Community. Nasz klan występować będzie pod tagiem [PAC-EC]. Całą ideą pomysłu jest zjednoczenie i zintegrowanie polskiego community ARMA mające na celu stworzenie znaczącej siły na arenie międzynarodowej.

Romanovo 2011
NewsyOstatnie przygotowania do tegorocznej imprezy fanów ARMA w toku. Impreza zapoczątkowana w 2002 roku organizowana przez naszego klanowego weterana wojennego Romanova niezmiennie corocznie odbywa się w ostatni weekend lipca i wciąż przyciąga nowe osoby z polskiej sceny ARMA.
Na pewno nie zabraknie zdjęć i filmów z imprezy, które niezwłocznie opublikujemy na naszej stronie.

Czas najwyższy zapakować ostatnie schabowe i rożki do plecaka, a z rana wyjazd!
Komu w drogę temu widły!
ARMA III zapowiedzana!
Newsy

Obrazy newsów: arma3logo_final_small_4.png

Bohemia Interactive zapowiedziała dziś kolejną odsłonę swojego symulatora militarnego - ARMA 3. Realia osadzone będą w roku 2020 i przedstawiać będzie zmagania sił NATO przeciw koalicji armii wschodnich na jednej z wysp na Morzu Śródziemnym. Twórcy podkreślają radykalne zmiany w silniku gry a na dowód mówią o implementacji silnika fizycznego PhysX, gruntownie zmienionych animacjach i możliwości dostosowywania mundurów i wyposażenia. ARMA 3, tak jak poprzedniczki, cechować się będzie otwartym i niesamowicie bogatym środowiskiem bazującym na zdjęciach satelitarnych, wciągającą i rozbudowaną kampanią jednoosobową, pełne wsparcie dla trybu wieloosobowego czyli serwery dedykowane dla Windows i Linux oraz tryb kooperacji i innych scenariuszy, rozbudowany edytor oraz ogromny arsenał broni i pojazdów, samolotów, łodzi itd. Premiera gry planowana jest na lato 2012 roku. Gra zostanie zaprezentowana na najbliższych targach E3 odbywających się w dniach 7-9 czerwca.

 

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie ARMA 3

Patch 1.56 wydany!
DownloadZgodnie z zapowiedziami przez BIS wydany został nowy patch z numerkiem 1.56. Łatka poprawia problemy związane z wydajnością, wyświetlaniem LOD obiektów i inne mniejsze niedoróbki. Nowości to Zbrojownia w trybie sieciowym "ARMEX", oraz brak potrzeby posiadania płyty z grą w napędzie, by ją uruchomić.

>>>Link<<<
Nowy patch 1.55 wydany!
DownloadDziś wydany został nowy patch do ArmA2:Operation Arrowhead. Łatka tym bardziej niezbędna dla użytkowników polskiej wersji gry, ponieważ poprawia ona błędne tłumaczenia mn. trybów ognia, co na pewno nie raz dało się we znaki. Łatka wprowadza wiele poprawek do wydajności i stabilności całej gry, ulepszono synchronizację w trybie wieloosobowym, zmieniono zachowanie AI, dodano nowe opcje graficzne, zmieniono wygląd menu wyboru misji, wyeliminowano kilka mniejszych niedoróbek, chociażby problem ze skałami przy których często zdarzało się nam zablokować czy to na piechotę, czy pojazdem.>>>PATCH 1.55<<<
Niech spoczywają w pokoju...
Jak wiemy dziś o godzinie 8.56 doszło do najtragiczniejszego wydarzenia w historii Polski. Na pokładzie samolotu znajdowali się: prezydent Lech Kaczyński wraz ze swoją żoną, czołowi politycy różnych partii politycznych, generalicja, duchowieństwo oraz załoga samolotu (razem 97 osób). Samolot rozbił się w pobliżu lotniska w Smoleńsku.
Wszyscy oni lecieli by uczcić 70 rocznicę zamordowanych przez Sowieckich agentów NKWD polskich oficerów w Katyniu.

Jako polski klan Elite Corps składamy najgłębsze kondolencje rodzinom ofiar i łączymy się z nimi we wspólnym bólu i smutku.


Patch 1.05
DownloadWydany został nowy patch 1.05. Łatka poprawia wiele błędów i dodaje nową kampanię. Do kampani została wydana specjalna łatka. Ponad to niedawno pojawiła się nowa wersja programu do komunikacji głosowej TeamSpeak 3. Linki znajdziecie w dziale Download.
Powrót świeżej krwi
ZespółNapływu nowych graczy do klanu jak widać nie ma końca. Ostatnio dołączył do nas gracz o nicku toscani, znany zresztą w naszym kręgu klanowym. Nie wypada nic innego jak życzyć szczęścia nowemu koledze i do zobaczenia na polu walki!
Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Partnerzy
www.000webhost.com