Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)
ArmA Wargames

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
Nowy Rok 2014!

Obrazy newsów: rok-nowy-2014-1.jpeg

Klan [EC] Elite Corps składa wszystkim serdeczne życzenia z okazji nowego 2014 roku. Wykorzystując okazję chcielibyśmy dokonać podsumowania zeszłego roku. Mijający rok to okres dużej aktywność klanu oraz wielu ważnych wydarzeń związanych ze środowiskiem ARMA. Spośród wielu wydarzeń wybraliśmy trzy najważniejsze:

  • Premiera ARMA3
  • Rozwój [PAC] - Polish ARMA Community
  • Kampania ATC5

Premiera ARMA3 to ogromne wydarzenie dla wszystkich fanów symulatorów wojennych, nie tylko dotychczasowych graczy serii ARMA. Nowa odsłona serii wprowadziła wiele gruntownych zmian w mechanice, jak i samym odbiorze gry. Wprowadzenie silnika fizycznego, rozbudowa systemu animacji, wprowadzenie nowoczesnych efektów graficznych DX10 i 11 oraz integracja z platformą STEAM to tylko kilka z wielu nowych kluczowych cech.

Powstanie Polish ARMA Community w zeszłym roku z początku uważane było za jeden wielki eksperyment. Zjednoczenie polskiej społeczności graczy ARMA należących do różnych klanów i grup wydawało się mrzonką. Po prawie dwóch latach od rozpoczęcia działalności PAC można z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż projekt wypalił. Duży wpływ na to ma nie tylko doświadczenie w kierowaniu przywódcy Voya, lecz również duży potencjał polskich graczy ARMA, którzy przekonali się do pomysłu i chętnie biorą w nim udział. Nie można również umniejszać znaczenia premiery ARMA3 na sukces PAC, która spowodowała ogromnych ruch na polskiej scenie gry i napływ znacznej liczby nowych graczy.

Piąta kampania ARMA Tactical Combat (ATC5) była ostatnią tego typu kampanią rozegraną w grze ARMA2. Klan [EC] Elite Corps brał udział we wszystkich kampaniach ATC zaczynając od ATC2. Piąta edycja ATC była esencją wszystkich dotychczasowych osiągnięć twórców kampanii i kwintesencją całej gamy emocji możliwych do zaznania w trakcie brania udziału w wirtualnej wojnie rozgrywającej się na potężnym polu bitwy. Był to również praktyczny trening współpracy wielu róznych klanów z całego świata. Wprowadzenie założeń taktycznych w rzeczywistości przy tak dużej liczbie graczy z różnych środowisk okazało się prawdziwym wyzwaniem. Osiągnięte doświadczenie i uzyskana wiedza na pewno zaowocują jeszcze lepszą efektywnością naszego klanu w kolejnych działaniach.

 

Raz jeszcze chcielibyśmy życzyć wszystkiego co najlepsze w nowym roku i by ten świeżo co rozpoczęty 2014 przyniósł nam i wam jeszcze więcej atrakcji!

Nowe misje i serwer ARMA3
SerwerNa serwerze OFP pojawiły się nowe misje trybu współpracy (coop). Ponadto cały czas pracujemy nad zwiększenie sprawności i niezawodności serwera.

Od dłuższego czasu, jak można było zauważyć, serwer do ARMA3 jest wyłączony. Taki stan zostanie utrzymany do odwołania.
Klan [EC] Elite Corps wkracza w ARMA3!
Newsy

Jest to dla nas przyjemność ogłosić, że klan [EC] Elite Corps w pełni oficjalnie wkracza do ARMA3! Treningi i gra w ramach PAC na nowej grze z serii ARMA trwają już od kilku dni. Nasz klan uruchomił już swój własny dedykowany serwer do ARMA3, którego podgląd i szczegółowe dane dostępne są powyżej. Jesteśmy jednocześnie jedynym klanem w Polsce, a jednym z nielicznych na całym świecie, który posiada własne dedykowane serwery aż do trzech najpopularniejszych gier studia Bohemia Interactive (Operation Flashpoint, ARMA2, ARMA3). Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na naszych serwerach gier!

Podsumowanie kampanii ATC5
Mecze / Ligi / Turnieje

Dziś odbyło się podsumowanie piątej kampanii ARMA TACTICAL COMBAT, którą wygrała strona BLUFOR. Podczas spotkania odbyło się uroczyste przedstawienie medali.

Oto lista klanów/grup biorących udział w kampanii ATC5:

BLUFOR: {BDR}, CSF, [UNA], AW-former U19. | Dowódca: UNA Cobra, Wicedowódcy: BDR Flipper i Cobra.
REDFOR: [PAC], [H.AR.C.], |TAB|, [HA]. | Dowódca: HARC Mlacix.

ATC5 - dziesiąta bitwa i koniec kampanii
Mecze / Ligi / Turnieje

6 marca odbyła się dziesiąta i tym samym ostatnia bitwa ATC5. Bitwa rozgrywała się w niesprzyjających dla nas okolicznościach związanych z prawie 20-osobową przewagą liczebną graczy BLUFOR w stosunku do nas. Bitwa pomimo kilku dramatycznych prób naszych sił ostatecznie zakończyła się wynikiem 3:0 dla BLUFOR, co było już tylko przypieczętowaniem ich zwycięstwa w całej kampanii ATC5.

13 marca odbędzie się spotkanie podsumowujące całą kampanię, na której odbędzie się rozdanie medali, oraz dyskusja nad samą kampanią i jej przyszłością.

sytuacja po dziesiątej bitwie ATC5

Premiera ARMA3 Alpha!
Newsy

 

Obrazy newsów: arma3_alpha.png

Została dziś wydana wersja alpha trzeciej części ARMA. Gra wykorzystuje platformę Steam, która niezbędna do jej uruchomienia. Dostęp do wersji Alpha można uzyskać poprzez zakup z wyprzedzeniem (pre-order) pełnej wersji gry, której premiera planowana jest na 3 kwartał 2013 roku. Wraz z wersją Alpha gry otrzymujemy również dostęp do wersji Beta, która ma być dostępna latem tego roku. Ponad to otrzymuje również 1 zaproszenie do wersji Alpha Lite, które możemy przekazać dowolnej osobie na platformie Steam. Pozostałe szczegóły wyjaśniono w poniższym filmie.ATC5 - dziewiąta bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

Wczoraj (tj. 27.02.2013) odbyła się dziewiąta, przedostatnia bitwa w kampanii ATC5. Początkowa bitwa rozpoczęła się po naszej myśli. Po godzinie walki już w pełni kontrolowaliśmy sytuację w umocnionym przez nasze siły sektorze C, oraz rozpoczęliśmy oblężenie sektora B. W tym czasie wróg skoncentrował swoje siły w sektorze A, skąd dokonywał wypadów na dwa pozostałe punkty. Po ponad godzinie bitwy stało się jasne, że do decydującego starcia dojdzie w sektorze B, gdzie przez cały czas scierały się siły obu stron konfilktu. Około 30 minut przed końcem bitwy nasze siły zajęły sektor B i rozpoczęły jego umacnianie. Spowodowało to diametralną zmianę w szykach BLUFOR, który z ogromnym impetem zdecydował się posłać praktycznie wszystkie swoje siły na niestabilny sektor B. Dosłownie kilka minut przed końcem dwugodzinnej bitwy wróg zdołał garstką sił przejąć sektor B, którego nasze wycieńczone oddziały nie miały już ani czasu, ani praktycznych możliwości odbić. Walka była naprawdę intensywna i satysfakcjonująca. Bitwa zakończyła się zwycięstwem sił przeciwnika 2:1.

6 marca odbędzie się ostatnia dziesiąta bitwa ATC5, w której przyjdzie nam bronić sektora Bergen.

Obrazy newsów: battle10.jpg

ATC5 - ósma bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

Przełamanie! Tak można jednym słowem opisać wynik wczorajszej (tj. 20.02.2013) ósmej bitwy, w której to nasza strona konfliktu obroniła wszystkie 3 punkty strategiczne, i tym samym wygrała z BLUFOR 3:0. W przyszły czwartek przyjdzie nam stoczyć kolejną bitwę o rejon Lutterloh. Będzie to dla nas bitwa ofensywna, co oznacza, że to teraz my będziemy atakować! Jako, że wstępnie zaplanowanych jest 10 bitew nasze wczorajsze zwycięstwo nadal pozostawia sprawę wygrania całej kampanii otwartą.

ATC5 - szósta i siódma bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

6 i 13 lutego odbyły się kolejno szósta i siódma bitwa w turnieju ATC5. Niestety, obydwie bitwy przegrane przez naszą stronę konfliktu. Walka przybierała różny charakter, od zaciętych ataków frontalnych po klasyczną wojnę pozycyjną. W każdej z dwóch ostatnich bitew staralismy się utrzymać choć jeden punkt strategiczny, który mógłby pozwolić na przeprowadzenie późniejszego kontraktaku.

20 lutego odbędzie się ósma bitwa, w której przyjdzie stoczyć nam walkę o rejon Airport.

ATC5 - czwarta bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

23 stycznia odbyła się czwarta bitwa turnieju ATC5. Walka o rejon Beckedorf zakończyła się zwycięstwam 2:1 sił BLUFOR. Ostatnie porażki strony REDFOR, w której w ramach PAC klan [EC] Elite Corps bierze udział, spowodowane są problemami z obecnością. Nie mniej jednak 30 stycznia odbędzie kolejna, piąta już bitwa. Tym razem rejonem walki będzie Lutterloh.

ATC5 - trzecia bitwa
Mecze / Ligi / Turnieje

16 stycznia odbyła się trzecia bitwa w turnieju ATC5. Po dwóch godzinach wyrównanej walki przeciwnikowi (BLUFOR) udało się ostatecznie utrzymać dwa punkty. Nasze siły (REDFOR) były w stanie utrzymaćylko jeden z trzech punktów. Bitwa zakończyła się wygraną 2:1 dla BLUFOR.

Kolejna (czwarta) bitwa odbędzie 23 stycznia. Tego dnia będziemy walczyć o region Beckedorf (pomarańczowy marker na mapie)

Obrazy newsów: battle41.jpg

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Partnerzy