Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Baza wyników
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ArmA 3 Polish Community
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
ATC6 - bitwa dziesiąta
Mecze / Ligi / Turnieje

Dziesiąta bitwa kampanii ATC6 odbyła się w zeszłą niedzielę (4 października). W tej bitwie nasze siły broniły głównego lotniska. Już na starcie przeciwnik zajął dwa z trzech sektorów, jednocześnie stawiając silny opór przy naszej próbie ich odbicia. Bitwa toczyła się umiarkowanym tempem do mometu gdy przeciwnik utracił całą główną siłę pancerną i lotniczą. W ostatnich minutach ostra zagrywka naszych czołgów pomogła wyczyścić i zająć wszystkie trzy sektory. Bitwa zakończyła się naszym zwycięstwem 3:0.

 

Obrazy newsów: atc6_b10.jpg

ATC6 - bitwa dziewiąta
Mecze / Ligi / Turnieje

20 września odbyła się dziewiąta bitwa kampanii ATC6. W tej bitwie walczyliśmy o odzyskanie utraconego sektora. Niestety, nasze natarcie posuwało się zbyt powoli. Brak kontroli na ziemi uniemożliwił transport powietrzny. Przeciwnik kontrolował rozgrywkę niemal od początku bitwy. Mecz zakończył się naszą przegraną 0:3.

 

Obrazy newsów: atc6_b9.jpg

ATC6 - bitwa ósma
Mecze / Ligi / Turnieje

6 września odbyła się ósma bitwa kampanii ATC6. Walka miała miejsce na cyplu w centralnej części mapy. Utrzymanie cypla okazało się trudne, tym bardziej że jeden z sektorów był już pod kontrolą przeciwnika. Pomimo ciężkich starć i dużych strat, w ostatnich 30 minutach udało nam się zmobilizować siły w strefie walki i wypchnąć oddziały przeciwnika z cypla przejmując i utrzymując do końca bitwy wszystkie trzy sektory. Bitwa zakończyła się naszym całkowitym zwycięstwem.

 

Obrazy newsów: b8.jpg

ATC6 - bitwa siódma
Mecze / Ligi / Turnieje

30 sierpnia rozegrana została siódma bitwa kampanii ATC6. Walka powraca do okolic Neochori, gdzie przeciwnik podejmuje ofensywę. Brawurowy desant REDFOR rozbija się o naszą obronę przeciwlotniczą, skutkując już w pierwszych trzydziestu minutach gry utratą przez przeciwnika połowy lotnictwa. Straty te, nie zniechęcają jednak przeciwnika, który zaciekle atakuje, próbując odciąć nas od zaopatrzenia. W połowie bitwy REDFOR przejmuje inicjatywę i zdobywa kontrolę nad dwoma sektorami. Nasze siły ponoszą straty i nie są w stanie odzyskać utraconych sektorów. Bitwę przegrywamy stosunkiem 1:2.

 

Obrazy newsów: atc6_b5.jpg

ATC6 - bitwa szósta
Mecze / Ligi / Turnieje

23 sierpnia, po dwutygodniowej przerwie, odbyła się szósta bitwa kampani ATC6. W tej bitwie przeszliśmy do ofensywy podejmując atak na stolicę wyspy - Pyrgos. Po odrzuceniu przez dowództwo planu szybkiego desantu, rozpoczęliśmy atak z lądu. Niestety, nasze siły przytłoczone przez jednostki pancerne przeciwnika, nie były w stanie zbliżyć się do sektorów. Podjęty przez nas pod koniec bitwy, desperacki zmasowany atak piechoty i desant od strony morza, w żaden sposób nie wpłynął na wynik końcowy. Bitwa zakończona naszą porażką 0:3.

 

Obrazy newsów: atc6_b6.jpg

ATC6 - zawieszenie ognia
Mecze / Ligi / Turnieje

W związku z podjętą przez dowództwa obydwu stron konfliktu decyzją, po zakończeniu piątej bitwy, wprowadzono dwutygodniowe zawieszenie ognia. Ma to na celu reorganizację sił i środków, oraz ulepszenie strategii działania w dalszej części kampanii. Poniżej zdjęcie prezentujące sytuację na froncie po pięciu bitwach w kampanii ATC6.

 

Obrazy newsów: atc6_afterb5.jpg

ATC6 - bitwa piąta
Mecze / Ligi / Turnieje

9 sierpnia rozegrana została piąta bitwa kampanii ATC6. Naszym zadaniem była obrona miasta Neochori i jego okolic. Szeregi przeciwnika były osłabione ze względu na niską frekwencję, co zaskutkowało ilością 25 graczy przeciwko naszym 40. Obrona została przeprowadzona spokojnie. Ataki przeciwnika były powstrzymywane, a jego siły spychane w głąb wyspy. Z kolei nasza strona poniosła spore straty wśród lotnictwa. Bitwa zakończyła się naszym zwycięstwem 3:0.

 

Obrazy newsów: atc6_b5.jpg

ATC6 - bitwa czwarta
Mecze / Ligi / Turnieje

2 sierpnia odbyła się czwarta bitwa kampanii ATC6. Tym razem naszym zadaniem był atak na miasto Telos oraz okolice głównego lotniska. Teren nie działał na naszą korzyść. Logistyczny plan dowództwa zawiódł. Bitwa toczyła się własnym rytmem, który nie miał szans przynieść nam zwycięstwa. Bitwa zakończona porażką 0:3.

 

Obrazy newsów: atc6_b4.jpg

ATC6 - bitwa trzecia
Mecze / Ligi / Turnieje

26 lipca odbyła się trzecia bitwa kampanii ATC6. Przeciwnik, po naszej ostatniej porażce, rozpoczyna ofensywę na północne wybrzeże. REDFOR przeprowadza błyskawiczny desant drogą lotniczą, ponosząć przy tym ciężkie straty. Nasze oddziały pancerne zatrzymują wrogie siły lądowe w połowie drogi do sektorów. Mimo to, przeciwnikowi udaje się wydostać z okrążenia i rozpocząć właściwy atak. Pod koniec bitwy REDFOR kontroluje dwa z trzech sektorów. Heroicznym aktem, przy pomocy śmigłowca, udaje nam się zdesantować bezpośrednio w jednym z sektorów pod kontrolą przeciwnika, zajmując go na chwilę przed końcem czasu. Bitwa zakończyła się naszym zwycięstwem 2:1.

 

Obrazy newsów: atc6_b3.jpg

ATC6 - bitwa druga
Mecze / Ligi / Turnieje

19 lipca odbyła się druga bitwa kampanii ATC6. Tym razem, po ostatniej udanej obronie, przechodzimy do kontrataku. Teren na którym stoczyliśmy bitwę to okolice miasteczka Kalithea. Od samego poczatku przeciwnik stawiał silny opór. REDFOR nie dawał nam możliwości zbliżenia się do sektórów. Bitwa zakończyła się nasza porażką 0:3.

 

Obrazy newsów: atc6_battle2.jpg

ATC6 - bitwa pierwsza
Mecze / Ligi / Turnieje

12 lipca o godzinie 18.30 rozpoczęła się pierwsza bitwa w ramach kampanii ATC6. W pierwszej bitwie stroną atakującą byli przeciwnicy (REDFOR), natomiast naszym zadaniem było utrzymanie trzech sektorów rozmieszczonych na półwyspie. Poniżej krótki raport pomisyjny:

"Bedąc po stronie BLUFOR broniliśmy półwyspu. Do połowy bitwy utrzymywaliśmy przewagę, niestety druga połowa była już bardziej wyrównana. Pomimo utracenia kontroli nad jednym z sektorów, udało nam się wygrać bitwę wynikiem 2:1."

 

Obrazy newsów: atc6_sect1.jpg

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Nasz baner
Partnerzy