Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)
ArmA Wargames

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
Patch 1.05
DownloadWydany został nowy patch 1.05. Łatka poprawia wiele błędów i dodaje nową kampanię. Do kampani została wydana specjalna łatka. Ponad to niedawno pojawiła się nowa wersja programu do komunikacji głosowej TeamSpeak 3. Linki znajdziecie w dziale Download.
Powrót świeżej krwi
ZespółNapływu nowych graczy do klanu jak widać nie ma końca. Ostatnio dołączył do nas gracz o nicku toscani, znany zresztą w naszym kręgu klanowym. Nie wypada nic innego jak życzyć szczęścia nowemu koledze i do zobaczenia na polu walki!
Świeża krew
ZespółDziś doszedł do nas nowy klanowicz o nicku Donio. Jako, źe jest on znany naszemu klanowi z dobrej reputacji i odpowiednim umiejętnościom oraz doświadczeniu, jego przyjęcie do klanu i uzyskanie praw klanowicza zostało ustalone w trybie przyspieszonym. Gratulujemy i źyczymy powodzenia w walce!
Nowa strona!
NewsyPo dłuźszym czasie nasz klan zdecydował się stworzyć całkowicie nową stronę. Elite Corps istnieje od 2004 roku i wywodzi swoje korzenie z takich zespołów jak Edition Center i WOLF. EC pokazało swój szczyt moźliwości za wiekopomnych czasów Operation Flashpoint, gdy cała polska scena była silna i duźa w porównaniu z tym co stało się po wydaniu Armed Assault (nastepcy Operation Flashpoint). W momencie, gdy na rynku pojawiła się ArmA II dawna scena powoli się odbudowuje i planowane są już rozgrywki polskiej ligi. Chcąc dobrze w nich wypaść klan Elite Corps zaczyna zwierać szyki i chętnie przyjmuje nowych rekrutów, mimo, iź nasz obecny skład jest stabilny i wystarczający.

Zapraszamy!

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Partnerzy