Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ArmA 3 Polish Community
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
ATC6 wystartowało!
Mecze / Ligi / Turnieje

Obrazy newsów: new-atc-logo.png

Po wielu tygodniach poprawek i testów, szósta kampania Arma Tactical Combat ostatecznie wystartowała (pierwsza bitwa odbyła się 12 lipca)! Szósta edycja, ponownie jak poprzednie, skupi się na walce obu stron konfliktu, w ramy których wchodzą klany i społeczności z całego świata. Mechanika misji, będąca główną cechą kampanii, pozostaje nienaruszona, uwzględniono jedynie drobne poprawki i ulepszenia związane z nowymi rozwiązaniami technicznymi zawartymi w ARMA 3. Klan [EC] Elite Corps po raz kolejny bierze udział w tych rozgrywkach. Tym razem przyjdzie nam walczyć po stronie BLUFOR. Po naszej stronie znajdują się również gracze wchodzący w skład polskiej społeczneści ARMA, czyli [PAC] Polish Arma Community.

W najbliższym czasie, na łamach naszej strony, pojawią się krótkie relacje z już rozegranych i nadchodzących bitew. Poniżej krótki zarys fabularny będący tłem wydarzeń kampanii:

 

"2020

W momencie gdy kryzys ekonomiczny, polityczny i instytucjonalny Grecji osiąga punkt kulminacyjny, niektóre prowincje kraju ogłaszają secesję podejmując walkę zbrojną. W regionie Północnych Wysp Egejskich, niedaleko wybrzeża Turcji, wyspa Lemnos ogłasza niepodległość i tym samym narodziny Republiki Altis, niezależnej od Republiki Grecji i Unii Europejskiej. Grecja i UE nie uznają Republiki Altis i proszą o wsparcie NATO, by powstrzymać rebelię. W odpowiedzi, nowa republika nawiązuje współpracę z Iranem i innymi krajami CSAT, których wpływy sięgają pobliskiego wybrzeża Turcji.

2021

Rok później, przez Republikę Altis przetacza się wyniszczająca wojna domowa. NATO rozlokowało swoje siły na wyspie. Dezerterzy i inni członkowie Sił Zbrojnych Altis połączyli siły z innymi ruchami opozycyjnymi, w celu usunięcia wspieranego przez CSAT rządzu Altis i wszystkich zewnętrznych wpływów, co ma w dalszej perspektywie umożliwić zjednoczenie wyspy z ojczyzną. Altis jest de facto podzielony na dwie części będące pod kontrolą odpowiednio NATO i CSAT. Czas na zabiegi dyplomatyczne się skończył..."

 

Obrazy newsów: atc6_mapscreen.jpg

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Nasz baner
Partnerzy