Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ArmA 3 Polish Community
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
10 rocznica!
Newsy

Dziś, 8 listopada 2014 roku, ma miejsce 10 rocznica działalności klanu [EC] Elite Corps. Dokładnie dziesięć lat temu, 8 listopada 2004 roku, uruchomiona została pierwsza strona internetowa naszego klanu. Był to symboliczny moment powstania zespołu, który został wspólnie założony przez Romanova i Vetisa, dwóch najstarszych graczy klanu, którzy są jego aktywnymi członkami do dziś.

Klan [EC] Elite Corps jest najstarszym polskim klanem OFP i ARMA, który od dekady nieprzerwanie prowadzi aktywną działalność. Przez ostatnie dziesięć lat klan [EC] wziął udział w 17 ligach i turniejach, osiągnął wiele sukcesów, zdobył liczne trofea i odznaczenia. Klan swoje działania wojenne prowadził już w sumie w czterech grach, zaczynając od Operation Flashpoint (2001), następnie ArmA: Armed Assault (2006), ArmA 2 (2009), aż po ArmA 3 (2013). Przez ostatnią dekadę bardzo dużo zmieniło się w świecie elektronicznej rozgrywki. Na naszych oczach powstawały i upadały wielkie zasłużone klany, jak i sezonowe objawienia. W trakcie naszej działalności zmienił się sposób prowadzenia rozgrywek wieloosobowych w serii ARMA z małych nielicznych pojedynków klanowych po wielkie kampanie wojenne mieszczące na serwerach w trakcie swoich bitew nawet setkę graczy jednocześnie. Przez mijające lata, zmieniał się świat i ludzie, zmieniał się również klan. Od 2004 roku przez szeregi klanu [EC] przewinęło się ponad 40 graczy. Mimo to, klan charakteryzuje się stabilnością. Wysoko postawiona poprzeczka wobec kandydatów do klanu Elite Corps skutkuje tym, że w jego szeregi dostają się tylko najlepsi. Podobnie jest w samym dowództwie klanu. Nieprzerwanie od dziesięciu lat klanem zarządza dwóch graczy dowódców - Romanov Vetis. Duże podziękowania dla nich ze strony wszystkich członków klanu za lata poświęceń i zaangażowania. Podziękowania należą się również koledze Sławkowi, który bardzo często pomaga w "życiu codziennym" klanu. Podziękowania należą się również wszystkim obecnym i byłym członkom klanu, którzy dawali i dają z siebie bardzo wiele, by osiągnąć kształt, w którym obecnie jest klan [EC]. Wśród zasłużonych jest też Rożek, założyciel tej strony i jej wieloletni administrator, który poświęcił setki godzin w rozwój tego medium.

Na końcu chcielibyśmy podkreślić bardzo ważną rzecz - klan to nie jest fizyczny byt, klan to ludzie. Tak długo jak ta grupa ludzi będzie razem ze sobą współpracowała i spędzała wolne chwile, tak długo klan będzie istniał. Z tego miejsca [EC] Elite Corps życzy sobie kolejnej dekady tak udanej działalności!

 

Obrazy newsów: ec10lecie.jpg

 

 

P.S. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia specjalnie przygotowanej z tej okazji zupełnie nowej podstrony "Historia klanu", w której bardzo kompleksowo opisane jest 10 lat działalności klanu [EC] Elite Corps. Dla zainteresowanych polecamy również podstronę "Osiągnięcia", gdzie można w wygodny sposób przejrzec nasze najważniejsze nagrody. Z kolei podstrona "Ligi - turnieje - kampanie" zawiera bardziej szczegółowy wykaz naszej partycypacji w rozgrywkach. Aktualizacji uległa również "Baza wyników", w której zawarliśmy wyniki z większości meczy w jakich klan [EC] brał udział. Dużo ciekawych smaczków można znaleźć w szczegółach meczy rozgrywanych w lidze PFL (w grze Operation Flashpoint). W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt.

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Nasz baner
Partnerzy