Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ArmA 3 Polish Community
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
Reorganizacja
Newsy

 

Obrazy newsów: pfc.png

1 stycznia 2014 roku, w związku z rozpoczęciem działalności przez [PFC] Polish Flashpoint Community, serwer Operation Flashpoint, który dotychczas znajdował się pod opieką klanu [EC] Elite Corps został w pełni przejęty przez PFC. W wyniku tego ze strony klanowej zniknął już podgląd serwera, a na forum zamknięte zostały tematy go dotyczące. Od tego dnia powrócił podgląd dla naszego klanowego serwera ARMA3, który będzie jednocześnie, bądź zamiennie uruchomiony razem z serwerem ARMA2.

Przy okazji chcielibyśmy pokrótce przedstawić czym jest wspomniane PFC:

"PFC, w skrócie Polish Flashpoint Community, to otwarta społeczność zrzeszająca polskich graczy Operation Flashpoint. PFC powstało w celu organizacji wciąż aktywnej, polskiej części sceny OFP. Naszym priorytetem jest wspólna zabawa w trybie gry wieloosobowej.(...) Dołączyć może do nas każdy gracz, nawet taki należący już do jakiegoś klanu, bądź grupy. Członkostwo w PFC w żaden sposób nie koliduje z przynależnością do innego klanu bądź grupy, ponieważ cel istnienia i działalności PFC jest zupełnie inny od wyżej wymienionych.(...) Jako społeczność otwarci jesteśmy na współpracę ze wszystkimi klanami, grupami i społecznościami gier z serii OFP i ARMA."

 

Chcielibyśmy również wspomnieć, iż klan [EC] Elite Corps jest jednym z wielu partnerów [PFC] Polish Flashpoint Community. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze stroną internetową, jak i samą ideą PFC.

www.pfc.paradoxstudio.pl

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Nasz baner
Partnerzy